Epson WorkForce Enterprise WF-C21000 Ink cartrige, Magenta
- TootjadEpson
- Mudel: C13T02Y300
- Saadavus: 1
-
360€
Epson WorkForce Enterprise WF-C21000 Ink cartrige, Magenta
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 580.00 mm |
| Brutokaal | 1.17 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 35.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 115.00 mm |
| Garantii | 12 month(s) |
| Kogus | Singlepack |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Leheküljetootlus | N/A lk |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 1.00 kg |
| Paber/Papp | 130.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 38.00 g |
| Printimisvärvid | Magenta |
| Producer product family | WorkForce Enterprise |
| Producer product name | WF-C21000 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.17 kg |
| Tüüp | Ink cartrige |
| Ühilduvad tooted | WorkForce Enterprise WF-C21000 D4TW |
| WEEE maks | No |
Sildid: epson workforce enterprise wf-c21000 ink cartrige, magenta, c13t02y300, epson, tindid ja toonerid

